Ministráns élet

A plébániai ministráns csoport szeretettel várja azokat, akik szeretnének megismerkedni a szertatásokkal és szívesen segítenek a templomi szolgálatban.

Nem baj, ha még nem ismered a ministrán feladatait. Itt a közösségben megismerheted és megértheted, hogy mit csinálunk a templomi szertartásokban.

Vasárnap a 9:30-as szentmise után vannak a foglalkozások a plébánián.

Ha szeretsz játékosan tanulni és szeretnél egy jó közösséghez tartozni,  akkor itt a helyed közöttünk. Várunk szeretettel!

Ez a menü a ministránsoknak jött létre.

Ide fog felkerülni sok érdekes és hasznos információ, mind a liturgiával, mind a liturgikus eszközökkel, valamint a ministránsképzéssel kapcsolatban.

Jó böngészést kívánok.

Az egyház legyen szegény és szabad, amint az evangéliumi özvegy alakja is sugallja. Ilyennek kell lennie a keresztény közösségnek ahhoz, hogy szólni tudjon a mai kor embereihez.
XVI. Benedek 2009.