Ministráns élet

A plébániai ministráns csoport szeretettel várja azokat, akik szeretnének megismerkedni a szertatásokkal és szívesen segítenek a templomi szolgálatban.

Nem baj, ha még nem ismered a ministrán feladatait. Itt a közösségben megismerheted és megértheted, hogy mit csinálunk a templomi szertartásokban.

Vasárnap a 9:30-as szentmise után vannak a foglalkozások a plébánián.

Ha szeretsz játékosan tanulni és szeretnél egy jó közösséghez tartozni,  akkor itt a helyed közöttünk. Várunk szeretettel!

Ez a menü a ministránsoknak jött létre.

Ide fog felkerülni sok érdekes és hasznos információ, mind a liturgiával, mind a liturgikus eszközökkel, valamint a ministránsképzéssel kapcsolatban.

Jó böngészést kívánok.

Ha bennem maradtok, és tanításom is bennetek marad, akkor bármit akartok, kérjetek, és megkapjátok. (...) Ha teljesítitek parancsaimat, megmaradtok szeretetemben, amint én is megtartottam Atyám parancsait, és megmaradok szeretetében...
Jn 15,7;10