Hirdetések 2021.02.14.

Őrbottyáni Plébánia, 2021. február 14.
Évközi VI. Vasárnap

  • Ezen a héten lesz hamvazószerda. Megkezdődik a nagyböjt és lezárul a farsangi/báli időszak. Nagyböjtben a mi Urunk negyven napos pusztai tartózkodására emlékezünk, és felkészülünk a húsvéti misztérium ünneplésére.
    Ne felejtsük el, hogy hamvazószerda és nagypéntek szigorú böjti nap, valamint nagyböjti péntekeken tartózkodunk a húsételek fogyasztásától. Ezen kívül erre az időszakra saját elhatározást is tegyünk (böjt, ima, jó cselekedet), ami közelebb visz bennünket Jézushoz.
    Hamvazószerdán este fél 7-kor tartunk szentmisét.
  • A nagyböjti készületünket segíti a nagyböjti naptár, ami letölthető a plébánia honlapjáról.
  • Pénteken reggel nyolckor szentmise lesz.
  • Az egészségügyi szabályok továbbra is életben vannak. Sajnos még mindig van aki nem helyesen hordja a maszkot és nem fertőtleníti a kezét. Ismételten nyomatékosan kérjük a felelősségteljes viselkedést a templomban és mindenhol ahol emberekkel vagyunk egy légtérben!
  • A perselyezés a mise végén a kijáratnál lesz.

Konnektor

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 80 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra.
Weöres Sándor

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.