Hirdetések 2020.03.08.

Őrbottyáni Plébánia, 2020. március 02.
Nagyböjt 2. Vasárnapja

  • A mai szentmisében hálát adunk a tegnap megrendezett ifjúsági találkozóért. Ezúton is köszönjük mindazoknak, akik segítettek a lebonyolításban! Az ő segítségük nélkül nem lehetett volna megtartani itt egy regionális találkozót.
  • A COVID-19 járvány megelőzése érdekében a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által csütörtökön kiadott rendelkezések teljes terjedelemben elolvashatók a hirdetőtáblán és a honlapon.
  • A szentatya nagyböjti üzenete olvasható a honlapunkon.
  • Szombaton délután öt órától gyóntatás lesz a plébánián.
  • Pénteken reggel 8 órakor igeliturgia lesz a Péter-Pál templomban.
  • Tartós Szeretet címmel meghirdetett nagyböjti tartós élelmiszergyűjtést tartunk március 15 és 22. között. A püspöki kar erre vonatkozó körlevele olvasható a hirdetőtáblán és a honlapon. Kérjük a híveket, hogy adományaikat elsősorban a vasárnapi misék alkalmával szíveskedjenek elhozni a templomba. Köszönettel fogadunk nagyobb bevásárló táskákat, szatyrokat is a csomagoláshoz. Adományaikat előre is köszönjük!
  • Március 15-én az 1848-as forradalom és szabadságharc hőseire emlékezünk. A régi hagyománynak megfelelően a vasárnap 11 órás szentmisét követően megemlékezés lesz a Péter-Pál templom bejáratánál található hősi emlékmű előtt!
  • Március 21-én, szombaton délután 4 órától Dr Fábry Kornél atya, a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus főtitkára fog előadást tartani Veresegyházán, a templomban. Ezen az alkalmon első kézből lesz lehetőség információkat szerezni a közeledő nemzetközi eseményről és megtudni, hogyan érdemes készülni rá.

Konnektor

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 48 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

A tiszta szív meglátja Istent.
Kalkuttai Teréz anya

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.