Hirdetések 2020.01.12.

Őrbottyáni Plébánia, 2020. január 12.
Urunk megkeresztelkedése

  • Az idén január 19-26 között kerül megrendezésre az Ökumenikus Imahét. Az imahét programja megtalálható a honlapunkon és a hirdetőtáblákon valamint kiosztottuk szórólapokon is. Ezen a héten hétköznap nem lesz szentmise.
  • A mai nappal befejeződik a karácsonyi ünnepkör és megkezdődik az évközi idő amely egyben a farsangi időszak kezdete is. Eltávolítjuk a karácsonyfákat és a karácsonyi díszeket. A farsangi idő február huszonhatodikáig, hamvazó szerdáig tart majd.
  • Pénteken reggel nyolc órakor lesz szentmise a Péter-Pál templomban.
  • Kérjük, hogy aki 2020-ban kíván egyházi házasságot kötni, szíveskedjék ezt január végéig jelezni a plébánián.

Konnektor

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 72 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

Ne csak arra törekedjetek, hogy jobb emberként hagyjátok el ezt a világot, hanem arra is, hogy jobb világot hagyjatok magatok után!
Bertold Brecht

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.