Hirdetések 2019.06.30.

Őrbottyáni Plébánia, 2019. június 30.
Évközi 13. vasárnap

 

  • Jövő héten pénteken a reggel nyolc órakor gyóntatás, kilenc órától szentmise lesz a Péter-Pál templomban.
  • Szombaton nyolc órakor szentmise lesz a Péter-Pál templomban.
  • Énok-Nagy Levente a jövőben nem tudja vállalni a kántori szolgálatot. Ezúton is köszönjük eddigi szolgálatát és életére a jó Isten áldását kérjük.
    A Péter-Pál templomba kántort keresünk. Aki szeretne kántori szolgálatot vállalni az jelentkezzen Miklós diakónusnál.
  • Egyúttal hirdetjük, hogy egyházmegyénkben van lehetőség kántori képesítést szerezni és erre biztatjuk azokat, akik éreznek elhivatottságot magukban ehhez a szép szolgálathoz. A képzéshez különösebb előképzettség nem kell.
  • Szeptembertől újra lehet jelentkezni a váci Apor Vilmos Főiskola Katekéta – Lelkipásztori munkatárs képzésére. Szeretettel ajánljuk minden érdeklődő figyelmébe ezt a lehetőséget, aki szeretne az egyházban szolgálatot vállalni, vagy csak egyszerűen a hitében elmélyülni.
  • Ma a Szentszék javára gyűjtjük a perselypénzt.