Baba-mama klub

altÜdvözöllek a Baba-mama klub oldalán! Márti vagyok, én próbálom összefogni ezt a kis közösséget.

Egyházközségünkben 2009 év őszén indítottunk egy baba-mama klubot olyan céllal, hogy a gyermekükkel otthon lévő édesanyákat és gyermekeiket közösségbe gyűjtsük. A kezdeti nehézségek ellenére mostanra kezd kialakulni egy baráti társaság, akikkel örömeinket és gondjainkat egyaránt megoszthatjuk, egymástól tanácsot kérhetünk. Természetesen közösségünkbe bárki eljöhet, aki szívesen beszélgetne gyermekgondozásról, gyermeknevelésről, vagy bármiről, ami érdekli őt. Szeretettel várjuk a babákat várókat, a babázókat és azokat, akik gyermeke már óvodás, iskolás és van szabaddá tehető ideje.

Ha van kedved, csatlakozz bátran hozzánk!

Együttléteinket péntekenként, délelőtt 10 órakor tartjuk, melyre minden anyukát és gyermeket szeretettel várunk.

Érdeklődni Kármánné Laczhegyi Mártinál lehet:
Telefon: +36 (30) 718-2451

További jó böngészést!

 

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 121 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

Az imádság, mely közel hoz bennünket Istenhez nem sok szóból áll, hanem sok csendből, amellyel a kevés szót körülvesszük.
Mariett Tarbues

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.