Befogadó közösség

Az őskeresztény közösségekről így nyilatkoztak a kortársak: "Nézzétek, milyen szeretettel vannak egymás iránt!"

Egy krisztusi közösség befogadó. Hiszen Jézus azt a feladatot adta nekünk, hogy meghívjunk minden embert az Ő közösségébe. Ő itt van közöttünk, ha az Ő nevében jövünk össze.

Aki szeretne megismerkedni Jézussal, annak találkoznia kell az Ő közösségével az Egyházzal, vagyis velünk. Közöttünk megtapasztalhatja Isten szeretetét és megértheti, hogy miért jó Őt követni életünkben.

A befogadó közösség olyan csoport, amely nyitottan fogadja az érdeklődőket és segít őket elvezetni Jézushoz saját tapasztalatain keresztül. Ha úgy érzed, hogy szívesen megosztod a tapasztalataidat másokkal, szívesen teszel tanúságot Jézussal való kapcsolatodról, akkor jelentkezz Miklós diakónusnál!

Konnektor

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 12 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

Az Úr nem azt kívánja, hogy megvitassuk, ki és mennyire volt hibás, hanem hogy megbocsássunk egymásnak.
Szent-Gály Kata

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.