Nyári Táborok 2015

Szülői tájékoztató

A nyári szünet alatt a Katolikus Plébánia két tábort is szervez a gyermekek részére.

Július 6-11 között napközis jellegű tábort tartunk az iskola területén. A tábor célja, hogy a gyerekek számára örömteli és tartalmas együttlétet biztosítsunk megfelelő felügyelet mellett. Ezzel próbálunk segíteni a szülőknek hogy gyermekeik részére tudják biztosítani a megfelelő szabadidő eltöltést.

A programot szalézi mintára a KIK (katolikus Ifjúsági Közösség) szervezi.

Program

A tábor napközis jellegű, vagyis a gyerekeket reggel 09.00 órától várjuk programmal. A korán érkezők számára 07.00 órától biztosítunk felnőtt felügyeletet a program megkezdéséig. A program este 17.00-kor fejeződik be.

Étkezés

A gyerekek tízórait, ebédet és uzsonnát kapnak.

Jelentkezés

A részvétel 6-18 év közötti gyermekek részére lehetséges 100 főig.
(A létszámot a jelentkezés sorrendjében állapítjuk meg.)
Kérjük 6 évnél fiatalabb gyerekeket ne hozzanak a táborba,
mert nem tudunk számukra megfelelő felügyeletet és programot biztosítani!

Jelentkezni online lehet ezen az űrlapon.

Részvételi díj 2 000,-Ft/fő. (Őrbottyáni illetőségű gyerekek vagy a Kvassay Jenő Általános Iskola tanulói részére a többiek részére 3 500,-Ft)

A részvételi díjat legkésőbb május 31-ig kell befizetni a a templomban a pénztárosnál, a hitoktatónál személyesen, vagy átutalással a plébánia számlájára. Átutalásnál kérjük feltüntetni a megjegyzés rovatba: „Konnektor Tábor 2015." és a gyermek nevét. Számlaszám:

Veresegyház és Vidéke Takarékszövetkezet 66000035-11031679-00000000

Támogatási lehetőség

Örömmel fogadunk minden segítséget. Akiknek van lehetőségük a felügyelet lebonyolításában, vagy az étkezéssel kapcsolatos feladatokba besegíteni, azok jelezzék szándékukat a hitoktatónál.

Köszönettel fogadjuk pénzügyi adományaikat is!

_______________________________________________________________________________

Július 20 -július 24-ig gyerek és család tábort szervezünk.

A tábor célja testi és lelki felfrissülés közösségben más családokkal és gyerekeikkel.

Helyszín: Tarjáni Ifjúsági tábor

Jelentkezni a hitoktatónál és a templomban vagy ezen az űrlapon lehet.

Részvételi díj: gyerekek részére 13 000,-Ft, felnőttek részére 18 000,-Ft. Többgyerekes családok és rászorulók részére kedvezményt biztosítunk. A részvételi díjat a tábor megkezdéséig akár több részletben is lehet fizetni készpénzben, vagy átutalással.

Utazás különbusszal.

A táborban a résztvevők teljes ellátást kapnak.

Jelentkezési határidő: május 31.

Jelentkezni a hitoktatónál lehet a jelentkezési lapok leadásával.

Egy kis ízelítő a tavalyi táborokból!

Az egyház legyen szegény és szabad, amint az evangéliumi özvegy alakja is sugallja. Ilyennek kell lennie a keresztény közösségnek ahhoz, hogy szólni tudjon a mai kor embereihez.
XVI. Benedek 2009.