Nyári Táborok 2015

Szülői tájékoztató

A nyári szünet alatt a Katolikus Plébánia két tábort is szervez a gyermekek részére.

Július 6-11 között napközis jellegű tábort tartunk az iskola területén. A tábor célja, hogy a gyerekek számára örömteli és tartalmas együttlétet biztosítsunk megfelelő felügyelet mellett. Ezzel próbálunk segíteni a szülőknek hogy gyermekeik részére tudják biztosítani a megfelelő szabadidő eltöltést.

A programot szalézi mintára a KIK (katolikus Ifjúsági Közösség) szervezi.

 

Program

A tábor napközis jellegű, vagyis a gyerekeket reggel 09.00 órától várjuk programmal. A korán érkezők számára 07.00 órától biztosítunk felnőtt felügyeletet a program megkezdéséig. A program este 17.00-kor fejeződik be.

Étkezés

A gyerekek tízórait, ebédet és uzsonnát kapnak.

Jelentkezés

A részvétel 6-18 év közötti gyermekek részére lehetséges 100 főig.
(A létszámot a jelentkezés sorrendjében állapítjuk meg.)
Kérjük 6 évnél fiatalabb gyerekeket ne hozzanak a táborba,
mert nem tudunk számukra megfelelő felügyeletet és programot biztosítani!

Jelentkezni online lehet ezen az űrlapon.

Részvételi díj 2 000,-Ft/fő. (Őrbottyáni illetőségű gyerekek vagy a Kvassay Jenő Általános Iskola tanulói részére a többiek részére 3 500,-Ft)

A részvételi díjat legkésőbb május 31-ig kell befizetni a a templomban a pénztárosnál, a hitoktatónál személyesen, vagy átutalással a plébánia számlájára. Átutalásnál kérjük feltüntetni a megjegyzés rovatba: „Konnektor Tábor 2015." és a gyermek nevét. Számlaszám:

Veresegyház és Vidéke Takarékszövetkezet 66000035-11031679-00000000

Támogatási lehetőség

Örömmel fogadunk minden segítséget. Akiknek van lehetőségük a felügyelet lebonyolításában, vagy az étkezéssel kapcsolatos feladatokba besegíteni, azok jelezzék szándékukat a hitoktatónál.

Köszönettel fogadjuk pénzügyi adományaikat is!

_______________________________________________________________________________

Július 20 -július 24-ig gyerek és család tábort szervezünk.

A tábor célja testi és lelki felfrissülés közösségben más családokkal és gyerekeikkel.

Helyszín: Tarjáni Ifjúsági tábor

Jelentkezni a hitoktatónál és a templomban vagy ezen az űrlapon lehet.

Részvételi díj: gyerekek részére 13 000,-Ft, felnőttek részére 18 000,-Ft. Többgyerekes családok és rászorulók részére kedvezményt biztosítunk. A részvételi díjat a tábor megkezdéséig akár több részletben is lehet fizetni készpénzben, vagy átutalással.

Utazás különbusszal.

A táborban a résztvevők teljes ellátást kapnak.

Jelentkezési határidő: május 31.

Jelentkezni a hitoktatónál lehet a jelentkezési lapok leadásával.

 Egy kis ízelítő a tavalyi táborokból!

Konnektor

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 299 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

Ha bennem maradtok, és tanításom is bennetek marad, akkor bármit akartok, kérjetek, és megkapjátok. (...) Ha teljesítitek parancsaimat, megmaradtok szeretetemben, amint én is megtartottam Atyám parancsait, és megmaradok szeretetében...
Jn 15,7;10

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.