Home

Aktivoida puoli kokea cat a castigat simona halep azi leimahtaa tasku yleisesti

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

Simona Halep a câștigat în primul tur la Roland Garros. Românca împlinește  azi 29 de ani - Stirileprotv.ro
Simona Halep a câștigat în primul tur la Roland Garros. Românca împlinește azi 29 de ani - Stirileprotv.ro

Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată  tabloul principal al turneului
Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată tabloul principal al turneului

Simona Halep, la prima finală din 2021. Cu cine va juca în ultimul act la  Transylvania Open - Stirileprotv.ro
Simona Halep, la prima finală din 2021. Cu cine va juca în ultimul act la Transylvania Open - Stirileprotv.ro

Simona Halep A CÂŞTIGAT TURNEUL CAMPIOANELOR de la Sofia

Simona Halep, suspendată provizoriu - A fost testată pozitiv la US Open  2022 - HotNews.ro
Simona Halep, suspendată provizoriu - A fost testată pozitiv la US Open 2022 - HotNews.ro

A câștigat, dar nu a convins! Reacția Simonei Halep după partida cu Bucșa,  în care a comis un număr record de erori neforțate | Sport.ro
A câștigat, dar nu a convins! Reacția Simonei Halep după partida cu Bucșa, în care a comis un număr record de erori neforțate | Sport.ro

Nu renunţa niciodată!, este motto-ul Simonei Halep | Sport | România  Actualitați
Nu renunţa niciodată!, este motto-ul Simonei Halep | Sport | România Actualitați

Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost  testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro
Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro

Simona Halep - Magdalena Frech 6-4, 6-3, victorie facilă în primul tur la  Australian Open 2022. Cârstea şi Begu merg şi ele mai departe
Simona Halep - Magdalena Frech 6-4, 6-3, victorie facilă în primul tur la Australian Open 2022. Cârstea şi Begu merg şi ele mai departe

Simona Halep, mesaje superbe pentru Haddad Maia, Mouratoglou şi români,  după victoria de la Toronto - Eurosport
Simona Halep, mesaje superbe pentru Haddad Maia, Mouratoglou şi români, după victoria de la Toronto - Eurosport

E slaba la serva si praf la fileu" | Simona Halep isi CONTRAZICE  contestatarii dupa meciul bun facut in primul tur la Melbourne | Sport.ro
E slaba la serva si praf la fileu" | Simona Halep isi CONTRAZICE contestatarii dupa meciul bun facut in primul tur la Melbourne | Sport.ro

Stiri despre simona halep bani | Sport.ro

Simona Halep va juca turnee în Australia în ianuarie 2022

Câți bani câștigă Simona Halep dacă învinge azi la Transylvania Open

Simona Halep

Gigi Becali, declaraţii halucinante după ce Simona Halep a pierdut meciul  cu daneza Caroline Wozniacki, noul
Gigi Becali, declaraţii halucinante după ce Simona Halep a pierdut meciul cu daneza Caroline Wozniacki, noul

Câţi bani a câştigat Simona Halep după ce a învins-o pe Serena Williams şi  ce
Câţi bani a câştigat Simona Halep după ce a învins-o pe Serena Williams şi ce

Declarația Simonei Halep care i-a adus atât huiduieli cât și ropote de  aplauze: ”Oare să spun asta?” - Eurosport
Declarația Simonei Halep care i-a adus atât huiduieli cât și ropote de aplauze: ”Oare să spun asta?” - Eurosport

Simona Halep, impozitată drastic după ce s-a oprit în semifinale la  Wimbledon 2022. Cu câţi bani va rămâne "Simo" - Antena Sport
Simona Halep, impozitată drastic după ce s-a oprit în semifinale la Wimbledon 2022. Cu câţi bani va rămâne "Simo" - Antena Sport

PREMIERĂ PENTRU ŢARA NOASTRĂ: Simona Halep a câştigat turneul de la  Wimbledon - 13.07.2019 | BURSA.RO
PREMIERĂ PENTRU ŢARA NOASTRĂ: Simona Halep a câştigat turneul de la Wimbledon - 13.07.2019 | BURSA.RO