Ágnes nővérék segítséget kérnek

Az Elfogadlak Alapítvány nehéz anyagi helyzetben van, mert jelentősebb anyagi forrásokat nem sikerült még elérni az elmúlt félévben. Sok segítséget kaptunk már, amivel az elmúlt hónapokban meg tudtuk tartani az összes dolgozónkat. Ezt nagyon hálásan köszönjük. Most ismét ehhez kérjük nagylelkű adományaikat, hogy minden dolgozónkat ki tudjuk fizetni, és ha lehet meg tudjuk tartani addig is, amíg nagyobb anyagi forráshoz ismét hozzá tudunk férni. (Dolgozunk ezen folyamatosan.) Isten fizesse meg gazdagon a szegényeinknek nyújtott minden segítséget! A szórólapon szerepel minden szükséges adat az adományozáshoz.

 

 

Konnektor

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 80 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

Ha bennem maradtok, és tanításom is bennetek marad, akkor bármit akartok, kérjetek, és megkapjátok. (...) Ha teljesítitek parancsaimat, megmaradtok szeretetemben, amint én is megtartottam Atyám parancsait, és megmaradok szeretetében...
Jn 15,7;10

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.