Ágnes nővérék segítséget kérnek

Az Elfogadlak Alapítvány nehéz anyagi helyzetben van, mert jelentősebb anyagi forrásokat nem sikerült még elérni az elmúlt félévben. Sok segítséget kaptunk már, amivel az elmúlt hónapokban meg tudtuk tartani az összes dolgozónkat. Ezt nagyon hálásan köszönjük. Most ismét ehhez kérjük nagylelkű adományaikat, hogy minden dolgozónkat ki tudjuk fizetni, és ha lehet meg tudjuk tartani addig is, amíg nagyobb anyagi forráshoz ismét hozzá tudunk férni. (Dolgozunk ezen folyamatosan.) Isten fizesse meg gazdagon a szegényeinknek nyújtott minden segítséget! A szórólapon szerepel minden szükséges adat az adományozáshoz.

 

 

Konnektor

Bejelentkezés

Látogatóink

Oldalainkat 116 vendég és 0 tag böngészi

Idézet

Van itt, ebben a mi teremtett világunkban egy teremtetlen ajándék: a Lélek.
II. János Pál

Őrbottyáni Plébánia
Alapítva: 2009.08.15.